KONTAKT bB

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

XIX. Mistrovství ČR v plavání tělesně postižených

2. závod Českého poháru tělesně postižených plavců 2014

Brno, 31. 5. 2014, bazén Za Lužánkami

SK KONTAKT BRNO ve spolupráci s Plaveckou akademií KONTAKT bB pořádá s pověřením Českého svazu tělesně postižených sportovců

__________________________________________________________________________________________________________

Vážení příznivci plavání, mistrovství opět po dvou letech putuje do svého tradičního místa, tedy do Brna. Nově přijatí zaměstnanci muži, kteří nahradili dlouholeté pracovnice ženy co odešly na mateřskou, si již po záběhu troufli na uspořádání vrcholného domácího závodu a tak se opět mistrovství může vrátit na padesátku v Lužánkách. Všichni se na tento come back těšíme a klukům v Brně i celému pořadatelskému SK KONTAKT BRNO držíme palce aby jim jejich premiéra parádně vyšla. Více informací na SK KONTAKT BRNO.

Děkujeme partnerům domácího šampionátu za podporu a těšíme se v Lužánkách na parádní sportovní výkony. I když letos nebudou plavat dva naši nejlepší reprezentanti Vojta Franěk s Kateřinou Liškovou, kteří vynechají i letošní mezinárodní vrchol – srpnové ME v Eindhovenu - můžeme se těšit na výkony předpokládaného účastníka letošního ME Tomáše Hlavinky a mladé nastupující generace, která bude usilovat o nominaci na světové hry juniorů IWAS World Junior Games ve Stoke Mandeville, samotné kolébce paralympiád, kde se soutěž uskuteční začátkem srpna.

 

MCR 140531 XIX PR Sponzorska-linka